Prípadové štúdie

Prečítajte si, čo všetko je vhodné zvážiť pri výbere IT pre vašu školu a prečo sa prechod na produkty od Apple oplatí!

The Total Economic Impact™ Of Apple Devices For K-12 Education

Rozsiahla štúdia nezávislej agentúry Forrester, v ktorej sa skúma celkový ekonomický dopad, efektivita a vplyv zariadení Apple na výučbu od ich nasadenia na školách.

Apple Education - Smart Investment

Krátky sumár hlavných benefitov a ekonomického dopadu pri nasadení Apple zariadení do školy.

iPad and Mac in Education - Results

Sumarizácia výsledkov a pozorovateľných zmien v zahraničných školách, ktoré začali používať Apple produkty vo vyučovaní. Školy popisujú, ako im Apple technológie pomohli pri prechode na dištančné a hybridné vzdelávanie, podporili tvorivé prostredie a zvýšili produktivitu a efektivitu žiakov.

Prečítať štúdiu
Are 1:1 iPad programs worth it?

Spoločnosť Jamf, tvorca populárneho systému na správu Apple zariadení (MDM), popisuje čo znamená program 1:1 a či má tento prístup v škole význam - vo vyučovaní, výsledkoch vzdelávania, u detí doma, ale aj finančne.

Total Cost of Ownership: Apple versus Non-Apple Technology

Spoločnosť Jamf, tvorca populárneho systému na správu Apple zariadení (MDM), popisuje, aké všetky faktory je dôležité zohľadniť pri výbere IT zariadení, a že celkové náklady na IT nekončia pri obstarávacej cene. Výsledky sú prekvapujúce.